Laureaci konkursów i plebiscytów roku 2012...

Miło nam nadmienić, że wśród laureatów wielu konkursów i plebiscytów rozstrzyganych pod koniec  2012 roku znaleźli się przedstawiciele naszej Izby. Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwa Fair Play 2012” wyróżnieni zostali m.in.: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST Sp. z o.o. w Zielonej Górze, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RPR Rudolf Piotr Różański w Zielonej Górze oraz ZIEL-BRUK Edward Makarewicz w Płotach. Ponadto firma ZIEL-BRUK została wyróżniona Medalem Europejskim, który jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej- Europejskiego Komitetu Ekonomiczno- Społecznego, Ministra Spraw Zagranicznych oraz Business Centre Club.

Zarząd Lubuskiej Izby Budownictwa składa serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania dla wszystkich nagrodzonych firm!

b_150_100_16777215_00_images_medaleuropzielbruk.jpg