Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Nagrody Gospodarcze Prezydenta Miasta Zielona Góra 2012

 

b_150_100_16777215_00_images_nagrodagospodarczapr1.jpgDnia 10 maja 2013 r. w Hot Shots Music Club & Bilard odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Zielona Góra z zielonogórskimi przedsiębiorcami. Było to piąte z cyklu spotkań, ale już po raz czwarty wzbogacone wręczeniem laurów wyróżniającym się firmom. 

Nagrody Gospodarcze Prezydenta Miasta wręczane są w trzech kategoriach: podmiotom gospodarczym, które mają siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Zielonej Góry, które wnoszą znaczący wkład w jego rozwój gospodarczy lub też podmiotom, których zrealizowane projekty inwestycyjne wpływają na rozkwit naszego miasta. Kapituła konkursowa wybrała firmy, których działalność zasługuje na szczególne uznanie i jest wzorem dla innych.

Nagrodę główną w kategorii „przedsiębiorstwo budowlane” otrzymała firma SKANSKA S.A. Budownictwo Ogólne oraz w kategorii „przedsiębiorstwo produkcyjne firma ZPB KACZMAREK Sp. z o.o. S.K.A.       

Wyróżnienia za wybitny wkład gospodarczy w rozwój oraz promocję Miasta w kategorii „przedsiębiorstwo budowlane” otrzymało Przedsiębiorstwo Budowlane EKONBUD-FADOM L.E. Jarząbek Spółka Jawna oraz Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o., natomiast w kategorii „przedsiębiorstwo produkcyjne” wyróżnienie uzyskało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST” Sp. z o.o..

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych firm!

b_150_100_16777215_00_images_nagrodagospodarczapr2.jpg