Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Konferencja "Planowane zmiany w ustawie Prawo Budowlane oraz ustawie o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym prezentowane przez Podsekretarza Stanu Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej ministra Janusza Żbika"

 

Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa wraz z Lubuską Okręgową Izbą Architektów oraz Zachodnią Okręgową Izbą Urbanistów mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję tematyczną pn: „Planowane zmiany w ustawie Prawo Budowlane oraz ustawie o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym prezentowane przez Podsekretarza Stanu Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej ministra Janusza Żbika”, która odbędzie się 4 lipca br. o godz. 11:00 w auli Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp., przy ul. Gen. Sikorskiego 107 (wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich).

Konferencja organizowana jest pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP VII Kadencji Krystyny Skibińskiej- członka Sejmowej Komisji Infrastruktury oraz Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo Budowlane i ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

RAMOWY PROGRAM:                                            

- Powitanie uczestników.

- Wystąpienie ministra Janusza Żbika.

- Wystąpienia przedstawicieli samorządów zawodowych.

- Dyskusja i wnioski.

- Poczęstunek.

- Zakończenie (ok. godz. 16:00).

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 27 czerwca br.

LOIIB: tel. (95) 720 15 38; (95) 720 66 41

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.