Sytuacja "budowlanki"- spotkanie z Posłem na Sejm RP dr Waldemarem Sługockim

Dnia 16 lipca br. w siedzibie Lubuskiej Izby Budownictwa odbyło się spotkanie Posła na Sejm RP dr Waldemara Sługockiego z Dyrektorem Biura Izby- Mirosławem Maciejewskim.

Omawiano sytuację w branży budowlanej, problemy dotyczące ustawy prawo zamówień publicznych i jej nowelizacji, ustawy śmieciowej, ekonomii społecznej oraz ogólnie o sytuacji gospodarczej regionu. Nacisk położono na konieczność załagodzenia nieciekawej sytuacji „budowlanki” w tym problemy dotyczące kodyfikacji ustawy- kodeksu budowlanego.

Uzgodniono kolejny termin kontynuowania problematyki dotyczącej budownictwa na dzień 22 lipca br.