Współpraca LIB- LOIIB

W dniu 15 października br. w siedzibie LIB odbyło się spotkanie Przewodniczącego Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gorzowie Wlkp.- Pana Jerzego Krzyżanowskiego oraz Prezesa Lubuskiej Izby Budownictwa- Pana Zenona Bambrowicza.

W trakcie spotkania omówiono dotychczasową współpracę, oceniono dotychczasowe działania, podsumowano uroczystą Galę Budownictwa oraz Konkurs „Lubuski Mister Budowy” w tym udział firm z północy województwa oraz przedyskutowano ewentualną nową formułę konkursu i gali.

W spotkaniu uczestniczyli również: Pan Edward Więckowski- Wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej oraz Pan Mirosław Maciejewski- Dyrektor Biura LIB.