Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Panem Adamem Szejnfeldem- 20.01.2014 r.

 

Lubuska Izba Budownictwa serdecznie zaprasza na Spotkanie z Posłem na Sejm RP Panem Adamem Szejnfeldem, przewodniczącym Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Komisji nadzwyczajnej do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji, które odbędzie się dnia 20 stycznia 2014 r. o godz. 10:00 w auli Biblioteki Uniwersyteckiej, przy Al. Wojska Polskiego 71 w Zielonej Górze.

Organizatorzy: posłowie Waldemar Sługocki oraz Bożenna Bukiewicz przy współpracy z Lubuską Izbą Budownictwa oraz Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Na spotkanie złożą się dwa bloki tematyczne. Pierwszy odbywający się w godz. 10.00-12.00 będzie dotyczył prac nad zmianą ustawy Prawo zamówień publicznych. Drugi blok odbywający się w godz. 13.00-15.00, będzie dotyczył prowadzonych prac nad deregulacjami prawa ułatwiającymi prowadzenie działalności gospodarczej. Pomiędzy godz. 12.00 a 13.00 zaplanowano spotkanie z Panią Elżbietą Polak Marszałkiem Województwa Lubuskiego.

Przebieg spotkania:

- przywitanie gościa,

- wystąpienie Pana Posła Adama Szejnfelda (w pierwszym bloku na temat prac nad zmianą ustawy Prawo zamówień publicznych, w drugim na temat prac nad deregulacjami prawa ułatwiającymi prowadzenie działalności gospodarczej),

- pytania od zaproszonych gości.

Całość będzie moderowana przez Pana Posła Waldemara Sługockiego.


Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!