Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Konferencja „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce”

 

Drodzy Członkowie,

Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak oraz JM Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr hab. inż. Tadeusz Kuczyński zapraszają, do udziału w konferencji „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce”.

 

Na zaproszenie Marszałek Elżbiety Polak w konferencji weźmie udział również Prezes Urzędu Patentowego RP dr AlicjaAdamczak.

b_150_100_16777215_00_images_zzzzzzwlasnoscintelektual.jpg 

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 9.00 w Hotelu Ruben w Zielonej Górze.

 

Spotkanie jest skierowane do:

- przedsiębiorców,

- naukowców,

- przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu,

- twórców rozwiązań innowacyjnych.


Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu?

Prelegenci konferencji to eksperci w dziedzinie ochrony własności intelektualnej oraz praktycy, którzy osiągnęli znaczne sukcesy w tej dziedzinie i chcą się podzielić swoimi doświadczeniami z lubuskimi przedsiębiorcami. Na spotkaniu przedstawione zostaną przydatne informacje dla innowatorów oraz potencjał lubuskich jednostek badawczo-rozwojowych w zakresie transferu nowoczesnych technologii skierowany do firm. Będzie można pozyskać wiedzę na temat możliwości wsparcia procesu patentowania oraz nabywania własności intelektualnych środkami Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Z pewnością warto uczestniczyć w tym spotkaniu, ze względu na możliwość nawiązania obiecujących kontaktów. Spotkanie organizowane jest we współpracy Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Konferencja „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce”

Termin: 07.11.2014 r. godz. 09.00 – 14.00

Miejsce: Zielona Góra, Hotel Ruben

Bardzo prosimy o niezwłoczne potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniu na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub tel. 68 45 65 463