Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz- Drzonków 2015

b_150_100_16777215_00_images_targi-_belka.jpgDrodzy Członkowie!

Lubuska Izba Budownictwa jako współorganizator, ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXIII edycji Tragów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 13-15 lutego br. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją Targów objął Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbieta Polak.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców oraz zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski i Niemiec a imprezę odwiedzają tysiące gości. Targi są doskonałą okazją do spotkań biznesowych dla branży budowlanej, są najważniejszym wydarzeniem, które stwarza korzystne warunki producentom i dystrybutorom firm budowlanych do zaprezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych w budownictwie. Targi to także szczególna forma promocji pozwalająca kreować przede wszystkim wizerunek firmy i umacniać markę produktu na rynku poprzez prezentację swojej oferty.

Tereny targowe, to kompleks rekreacyjno-sportowy, położony 7 km od centrum Zielonej Góry, skąd można dojechać komunikacją miejską. Bezpośrednio przy obiektach targowych znajduje się baza hotelowa, rekreacyjna (sauna, kryty basen, strzelnica, solarium, możliwość skorzystania z jazdy konnej) gastronomiczna oraz bezpłatne parkingi.

Lubuska Izba Budownictwa aktywnie uczestniczy podczas tego wydarzenia prezentując własną ofertę na stoisku wystawienniczym nr 4 zlokalizowanym w Hali D a także udzielając porad z zakresu prawa i bezpieczeństwa pracy oraz zamówień publicznych.

Jednocześnie LIB dorocznie przeprowadza wśród wystawców konkurs mający na celu wyłonienie Produktu Targów, Produktu Firm Lubuskich i Najciekawszej aranżacji stoiska. Oceny zgłoszeń dokonuje Komisja Targowa, którą powołuje co roku Zarząd Lubuskiej Izby Budownictwa, przy ustalaniu jej składu osobowego uwzględniając zmieniające się w poszczególnych latach, dominujące tendencje wystawców w przedstawianiu na Targach produktów poszczególnych branży budowlanych. Od kilku lat np. wyraźnie zwiększyła się oferta produktów związanych z alternatywnymi źródłami pozyskiwania energii- kolektory słoneczne i urządzenia do wykorzystywania ciepła geotermalnego, pompy cieplne, rekuperatory i rozwijające się w tym zakresie technologie.

Skład tegorocznej Komisji przedstawia się następująco: mgr inż. Paweł Stankiewicz- Przewodniczący, mgr Jakub Brudzyński- Sekretarz oraz Członkowie dr hab. inż. Wojciech Eckert, prof. UZ oraz dr inż. Paweł Urbański.