Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Lubuski Lider Biznesu 2015

 

Szanowni Przedsiębiorcy,

 

rozpoczęła się VII edycja konkursu Lubuski Lider Biznesu i Lubuski Lider Innowacji. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie firm województwa lubuskiego.

 

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Gazetą Lubuską pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – Elżbieta Anny Polak, od lat stara się pokazywać i wyróżniać tych, którzy poprzez swoją codzienną działalność gospodarczą i innowacyjne działania osiągają wyróżniające ich efekty gospodarcze oraz są przykładem zaangażowania społecznego.

 

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez dwa oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS. Jednocześnie firmy biorące udział w konkursie Lubuski Lider Biznesu, mogą również zgłaszać bezpłatnie swoje kandydatury do  Lubuskiego Lidera Innowacji.

 

Zgłoszenia firm do udziału w konkursie przyjmowane są do 30 czerwca br.

Weryfikacja zgłoszonych firm odbywa się w każdej kategorii oddzielnie i  dwuetapowo. Najpierw następuje ocena zgłoszeń pod względem formalnym w poszczególnych kategoriach:

- przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)

- przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)

- przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające co od 50 do 249 pracowników)

- przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników).

 

W drugim etapie kapituła dokonuje oceny uzyskanych wyników. Każda firma, która zgodnie z regulaminem, zakwalifikuje się do drugiego etapu otrzyma pamiątkowy certyfikat LLB.

W każdej kategorii Lubuskiego Lidera Biznesu wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu" na lata 2014/2015. Natomiast w  każdej z kategorii Lubuskiego Lidera Innowacji, dla najlepszego wręczona zostanie statuetka.

 

Nominowanych wyłania co roku niezależna Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele najważniejszych instytucji i organizacji regionu oraz osobistości życia gospodarczego. Wiedza i doświadczenie członków Kapituły stanowią o ogromnej wartości merytorycznej przyznawanej nagrody.

Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę do końca sierpnia, natomiast laureatów poznamy 28 września podczas Wielkiej Gali w Filharmonii Zielonogórskiej.

 

Szczegółowy regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: www.ziph.pl w zakładce Lubuski Lider Biznesu.

b_150_100_16777215_00_images_lider_2.jpg