Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Zostań Lubuskim Liderem Biznesu

 

b_150_100_16777215_00_images_lider_2222.jpg4 maja oficjalnie wystartował nabór wniosków do Lubuskiego Lidera Biznesu 2016. To już VIII edycja największego w regionie konkursu, który promuje firmy województwa lubuskiego. Rejestracja kandydatur potrwa do 30 czerwca br.

Podobnie jak w latach ubiegłych w rywalizacji mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.

Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę w pierwszej połowie sierpnia, natomiast laureatów poznamy 16 września podczas Gali finałowej w Filharmonii Gorzowskiej.

Firmy biorące udział w konkursie będą klasyfikowane w 4 kategoriach:

      przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)

      przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)

      przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające od 50 do 249 pracowników)

      przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników)

W każdej kategorii wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu" na lata 2015/2016. Niemniej jednak każda firma, która zakwalifikuje się do drugiego etapu otrzyma pamiątkowy certyfikat. Analogiczna procedura obowiązuje w przypadku Lubuskiego Lidera Innowacji z tym, że nagrody główne otrzymają jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii. Wyróżnione firmy będą miały prawo przez okres jednego roku od chwili wręczenia nagród do wykorzystywania loga konkursu wraz z tytułem.

Ciekawostką tegorocznej edycji jest fakt, iż prezydenci Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry zdecydowali, że dla 20 pierwszych mikroprzedsiębiorstw pokryją 2/3 wpisowego do konkursu, co oznacza, że firmy te za udział w konkursie zapłacą jedynie 100 zł.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin i dokumenty zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie: www.lubuskilider.pl 

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać pocztą na adres:

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Kazimierza Wielkiego 1

66-400 Gorzów Wlkp.

Informacja telefoniczna: +48 95 739 03 12.