Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz- Drzonków

 

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz to największa impreza targowa na terenie województwa lubuskiego, której celem jest popularyzacja budownictwa.Od wielu lat są one okazją pozwalającą na wymianę doświadczeń oraz stwarzającą możliwości spotkań wielu renomowanych producentów, przedstawicieli handlowych, projektantów domów, deweloperów, doradców kredytowych, a także najważniejszych wydawnictw branżowych.

Targi to skuteczna forma prezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych materiałów i urządzeń branży budowlanej. Bogata oferta wystawców, jak co roku gwarantuje duże zainteresowanie ze strony zwiedzających. Tereny targowe to kompleks rekreacyjno-sportowy położony 7 km od Zielonej Góry w Drzonkowie. W targach uczestniczą producenci i dystrybutorzy, którzy reprezentują następujące salony tematyczne: Okna i Drzwi, Schody i Podłogi, Kamień i Ceramikę, Łazienki, Wyposażenie Wnętrz, Dachy, Ogrodzenia, Rynek Mieszkaniowy, Maszyny Budowlane i Narzędzia, Materiały Budowlane ich Komponenty oraz Wydawnictwa Branżowe. W okresie trwania targów odbywają się liczne prezentacje i konferencje, których celem jest przedstawienie doświadczeń oraz aktualnych informacji z branży budowlanej.

Lubuska Izba Budownictwa jako współorganizator co roku powołuje Komisję Targową, która uwzględniając zmieniające się w poszczególnych latach, dominujące tendencje wystawców w przedstawianiu produktów poszczególnych branży budowlanych, dokonuje oceny wystawców i ich produktów w następujących kategoriach: „Produkt targów”, „Najlepszy wyrób budowlany targów- firm lubuskich” oraz „Najciekawsza aranżacja stoiska”.