Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz- Drzonków 2014

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie w dniach 21-23 lutego br. odbyły się XXII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego.

Targi Budownictwa to jedna z największych imprez targowych organizowanych w naszym regionie. Co rok przybywają na nią wystawcy z różnych zakątków kraju oraz Niemiec, a także tysiące odwiedzających. Przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą firm usługowych z branży budowlanej, deweloperów, pracowni architektonicznych, poznać tajniki projektowania wnętrz i ogrodów, ale również otrzymać poradę związaną z finansowaniem budowy oraz informacje o instytucjach wspierających rozwój budownictwa.

Na tegorocznych targach swoje ekspozycje wystawiło około 100 wystawców, wśród nich znaleźli się: producenci, przedstawiciele z branży budowlanej oraz firmy obsługujące branżę budownictwa, a także handlowcy i firmy deweloperskie. Targi Budownictwa od dwudziestu dwóch lat są doskonałym miejscem, dla nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem, w celu zaprezentowania oferty handlowej oraz ukazania nowych rozwiązań technologicznych stosowanych w budownictwie. Targi zwiedziło około 9 tys. osób. W trakcie trwania targów odbyły się liczne prezentacje i konferencje, których celem było przedstawienie doświadczeń oraz aktualnych informacji z branży budowlanej. Tradycyjnie podczas targów zostały przeprowadzone również konkursy dla wystawców i zwiedzających- Konkurs na najlepszy produkt targów oraz loteria biletowa.

Komisja Targowa w tym roku pracowała w składzie:

Przewodniczący Komisji - inż. Zenon Bambrowicz

Prezes Lubuskiej Izby Budownictwa

Sekretarz Komisji - inż. Mirosław Maciejewski

Dyrektor Biura Lubuskiej Izby Budownictwa

Członkowie:

mgr inż. arch. Zofia Szapowałow

Stowarzyszenie Architektów Polskich – Oddz. w Zielonej Górze

mgr inż. Zbigniew Opaliński

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Zielonej Górze

mgr inż. Stanisław Sobotkiewicz

Prezes PRI „BUD-INVEST” Sp. z o.o. w Zielonej Górze