Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Regionalny Program Operacyjny- Lubuskie 2020- konsultacje- Zielona Góra- Gorzów Wlkp.

 

Drodzy Członkowie!

Marszałek Województwa Lubuskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli Przedsiębiorców Województwa Lubuskiego oraz Instytucji Otoczenia Biznesu do udziału w jednej w dwóch konferencji konsultujących treść zapisów Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020.

Pragniemy, aby wkład wniesiony przez MŚP w treść zapisów umożliwił wsparcie najbardziej potrzebnych przedsięwzięć wpływających na rozwój regionu w sferze szeroko pojętej gospodarki, badań i Rozwoju.

Spotkania zostały zaplanowane na 17 czerwca br. w Zielonej Górze, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego- Sala Kolumnowa, godz. 13:00 oraz 18 czerwca br. w Gorzowie Wlkp., w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej- sala 110, godz. 12:30.

Podczas konsultacji zaprezentuje się Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE), ofertę przedstawi Agencja Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze wraz z Lubuskim Funduszem Pożyczkowym. Swoje możliwości i zakres działań przedstawi także Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii przy Uniwersytecie Zielonogórskim.

W czasie spotkania do Państwa dyspozycji będą specjaliści reprezentujący w/w podmioty oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego odpowiedzialni za powstanie Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020.

Zainteresowanych udziałem w konsultacjach serdecznie zapraszamy!

Potwierdzenie udziału w spotkaniach pod numerem telefonu: (68) 456 54 55 lub pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.