Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

Bezpłatne spotkanie informacyjne nt. „Warunki wejścia na rynki zagraniczne. Jak zdobyć i utrzymać się na rynkach zagranicznych?”, 23 IV 2015 r., Zielona Góra

Drodzy Członkowie!

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego serdecznie zaprasza lubuskich przedsiębiorców na cykl spotkań informacyjnych: "ZOSTAŃ LIDEREM EKSPORTU".

Pierwsze spotkanie nt. "Warunki wejścia na rynki zagraniczne. Jak zdobyć i utrzymać się na rynkach zagranicznych?" odbędzie się dnia 23 kwietnia 2015 r. w Qubus Hotel w Zielonej Górze. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych działalnością eksportową, chcących uzyskać praktyczne wskazówki w zakresie rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Kolejne spotkania zaplanowane są na:

- 6 V 2015 r., w Gorzowie Wlkp.- "Skuteczna współpraca z zagranicznym dystrybutorem- od pozyskania do podpisania umowy",

- 27 V 2015 r., w Zielonej Górze- "Fundusze Unijne- Nowa perspektywa- możliwość wykorzystania funduszy unijnych w działalności eksportowej".

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod numerem telefonu (71) 733 69 95 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Udział w seminariach jest bezpłatny.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

b_150_100_16777215_00_images_programwwnrzagr12.jpg