Get Adobe Flash player
Czech Danish English French Polish Russian Ukrainian

 «  < Czerwiec 2016 >   »
PWSCPSoN
24

Biuletyn

Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego aby dostawać go bezpośrednio na skrzynkę pocztową

 

BEZPŁATNE SZKOLENIE "Środowisko CAD 3D"- poziom PODSTAWOWY- czerwiec 2015 r.

 

Drodzy Członkowie!

Lubuska Izba Budownictwa wspólnie z TEZAURUS Grupa Doradcza ze Szczecina, serdecznie zaprasza na dofinansowane w 100% szkolenia kierowane do makro, małych i średnich przedsiębiorstw (właścicieli i pracowników) z branży budowlanej z województwa lubuskiego pt. „Środowisko CAD 3D oraz Proekologiczne rozwiązania w budownictwie”.

 

Planowane terminy szkoleń w Zielonej Górze:

- Grupa I- 6-7 czerwiec br., 13-14 czerwiec br.

- Grupa II- 20-21 czerwiec br., 27-28 czerwiec br.

Możliwość dopasowania terminów szkoleń do oczekiwań uczestników!

 

Szkolenia CAD odbywają się przy komputerach z wykorzystaniem najnowszych wersji oprogramowania oraz obejmują poziom PODSTAWOWY.

Aby ubiegać się o udział w szkoleniu należy uzupełnić Formularz zgłoszeniowy (żółte pola są edytowalne) i przesłać do weryfikacji w formie elektronicznej mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Po weryfikacji, zgłoszenie zostanie odesłane do adresata w celu podpisania i dostarczenia wraz z pozostałymi dokumentami do Biura Projektu. 

 

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod nr tel. (68) 322 28 41; 695 112 617 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA- DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

b_150_100_16777215_00_images_cadefsszczecin11.jpg